Oslavy v Rybičce

Naši hernu si lze pronajmout i na oslavy narozenin a to v pátky odpoledne, v sobotu a neděli po celý den nebo jen na půl dne - dopoledne, odpoledne. Je možné, že probíhá nějaký víkendový seminář, nebo je již herna zarezervovaná.

V případě vašeho zájmu nám napište na mcrybicka@centrum.cz a my vám obratem potvrdíme, zda v požadovaný den je volno. Emailem prosím oznamte i případné zrušení akce. Maximální počet dětí i dospělých dohromady odhadujeme tak na šťastných 13, ale zatím jsme to nevyzkoušeli, je to na vás :-).

Pronajímáme pouze prostor a dáváme vám k dispozici všechny hračky, které máme, nepořádáme k tomu žádný program, to už záleží na každém z vás, jak čas využije. V herně se jí a pije jen v jídelní části se židličkami, tam kde je linoleum.

Chovejte se tu prosíme slušně a s respektem k celému prostoru, ale i k sousedům, kteří bydlí nad námi. Aneb jak praví staré české přísloví "chovej se tu jako doma ...".

V šatně, kterou se do Rybičky vchází, se odkládá oblečení a zouvá se, bačkory jsou k zapůjčení pro děti i dospělé hned u dveří. Kočárky se parkují venku u tyče, doporučujeme s sebou vlastní zámky na kola (kdo nemá, máme pár k zapůjčení) a též podle počasí i pláštěnky na kočáry, protože parkovišťátko není zastřešené.

Osobní věci raději vemte s sebou do herny, nicméně po celou dobu konání akce můžete mít zamčené vchodové dveře, u kterých je umístěn i zvonek.

V kuchyňce můžete využít talíře, talířky, hrnky, sklenice - plastové i porcelánové, příbory, tácy, konvice na šťávu a čaj, otvírák na flašky, ledničku na dorty a občerstvení, rychlovarnou konev + čaj a kávu za drobný poplatek.

Rovněž tu jsou plastové krabice na tříděný odpad papír-plasty-sklo, využijte je. Směsný odpad odložte do naší popelnice před vchodem. Po skončení oslavy si prosím po sobě umyjte nádobí a ukliďte zpět do linky.