Němčina pro rodiče s hlídáním dětí

 

Informace o kurzu:

  • pokud máte zájem o němčinu, přijďte na „seznamovací hodinu“ týden před oficiálním začátkem kurzů, tj. 22.9. Podle vaší úrovně, zájmu a počtu studentů ušijeme kurz němčiny na míru.

  • předpokládáme, že se otevře skupinka začátečníků nebo mírně pokročilých.

Kdy: každý pátek od 10,45-11,45 od 6. 10. 2017 do 15. 12. 2017

Kde: rodinné centrum RC Rybička, Stallichova 514/2, Praha 4 - Pankrác, děti hlídány v dětské herně, kurz probíhá ve vedlejší místnosti (učebně).

 

Cena (dotovaná z grantu Městké části Praha 4):

  • 1620,-/9 lekcí včetně hlídání 1 dítěte (za další dítě se platí na místě 50 Kč) Přihlašovací emaily prosíme zasílejte nejpozději do 19. 9. 2017 na mcrybicka@centrum.cz.

Do emailu uveďte i zda máte zájem o hlídání dítěte/dětí - jejich věk a jméno.

 

Lektorka: ing. Milena Hrubá, M.A.

  • jazyky, hlavně němčina, byly vždycky mým koníčkem. Splnila jsem si sen a vystudovala angličtinu a němčinu na univerzitě v Hannoveru – městě, kde neuslyšíte žádný dialekt, neboť se zde mluví Hochdeutsch. V Hannoveru jsem vyučovala pět let na státní škole češtinu a absolvovala roční stáž ve zvláštní škole pro děti imigrantů. Po návratu do Čech jsem 3 roky učila češtinu a němčinu na jazykové škole Berlitz. A nyní při mateřské dovolené s Mirečkem, Fanouškem a Milenkou jsem již 5 let učitelka němčiny v jedné německé společnosti.

  • pochopení gramatiky a slovní zásobu vidím jako základ, který rozvíjím procvičováním na běžných životních situacích. Snažím se, aby se němčina stala koníčkem i pro mé studenty.